Poradnik

Mafia 2 Poradnik

Od dnia premiery gry Mafia 2 nasz poradnik będzie systematycznie wzbogacany o nowe treści. Jeśli więc dziś nie znalazłeś informacji na temat Mafii 2, których poszukujesz, zajrzyj na naszą stronę za kilka dni. Zapraszamy również do działu Mafia 2 Solucja gdzie znajdziesz pełny opis przejścia gry.Mafia 2 Zarabianie Pieniędzy

Samochody – po tym jak poznasz Mike’a Bruski będziesz mógł przywozić samochody na jego złomowisko. Za każdy zezłomowany samochód dostaniesz 400$. Zazwyczaj w okolicy zgniatarki stoją dwa samochody. Możesz je szybko zgnieść i łatwa kasa w kieszeni. Zwiezienie samochodów z pobliskich parkingów pomnoży jeszcze zarobioną sumę.

Rabowanie sklepów – obrabianie sklepów to kolejny sposób na stosunkowo łatwą kasę. Po prostu wejdź do sklepu, odepchnij lub zabij ekspedienta, podejdź do kasy i naciśnij odpowiedni przycisk. „Zarobek” zależy od sklepu, najwięcej można zdobyć w sklepach z bronią około 400 do 800 $.

Eksportowanie samochodów – po ukończeniu 8 rozdziału będziesz mógł sprzedawać samochody Derekowi w dokach. Przyjmuje on tylko luksusowe rzadko spotykane samochody jednak za każdy z nich płaci od 1500 do 2500$.

Mafia 2 – ścigany przez Policję

W Mafia 2 zastosowano podobny jak na przykład w serii GTA system gwiazdek oznaczający to jak bardzo chce nas schwytać Policja. Pamiętajmy jednak, że Mafia 2 rozgrywa się w latach 40-tych kiedy to zdecydowanie łatwiej było podpaść stróżom prawa, a spore zamieszanie mogło wywołać nawet zwykłe przekroczenie dozwolonej prędkości. Zależnie od liczby gwiazdek Policja podejmie następujące działania:

0 gwiazdek – nie jesteś poszukiwany przez Policję

1 gwiazdka – otrzymasz ją za mniejsze wykroczenia drogowe lub przekroczenie prędkości, sprawę możesz rozwiązać płacąc grzywnę w wysokości 50$

2 gwiazdki – grozi Ci aresztowanie lub grzywna w wysokości 300$, 2 gwiazdki możesz zdobyć poprzez odmowę zapłacenia grzywny za 1 gwiazdkę, powalenie przeciwnika w walce wręcz lub kradzież samochodu (jeśli rozpoczniesz bójkę ale będziesz tylko unikał ciosów nie atakując możesz uniknąć aresztowania).

3 gwiazdki – zasłużysz na nie na przykład używając broni palnej, stawiając opór w czasie aresztowania lub zabijając kogoś.

4 gwiazki – zabicie kogoś z broni palnej, użycie broni automatycznej

Mafia 2 Poradnik