Playboy Magazines

W grze Mafia 2 znajduje się 50 numerów Playboy Magazine rozrzuconych po różnych lokacjach. Nalezy je zbierać w czasie wykonywania poszczególnych misji gdyż później możesz nie mieć dostępu do danych lokacji. Oprócz walorów estetycznych każdego numeru Playboya, po zebraniu wszystkich 50 numerów otrzymamy achievment / trophy Ladies’ Man.

Poniżej podajemy informacje gdzie znaleźć wszystkie numery Playboy Magazine w grze Mafia 2. Dla ułatwienia nasz spis podzieliliśmy na rozdziały gry tak, żeby łatwiej było zbierać wszystkie numery.

Rozdział 2:

Playmate / Playboy Magazine #1: w mieszkaniu Joe na stole kuchennym zaraz obok kanapy, na której śpisz, pamiętaj żeby zebrać tego Playboya zanim wyruszysz na pierwszą misję.

Playmate / Playboy Magazine #3: kiedy spotykasz Mike’a Bruski w jego warsztacie, po drugiej stronie biura jest garaż na 3 samochody, Playboya znajdziesz na półce w garażu.

Rozdział 3:

Playmate / Playboy Magazine #18: zaraz po tym gdy opuścisz biuro Dereka Playboy będzie leżał na podłodze po Twojej lewej.Playmate / Playboy Magazine #4: leży zaraz przy wejściu do budynku, w którym mieszka Maria, znajduje się on na podłodze w ciemnym kącie za drzwiami przy regale.

Playmate / Playboy Magazine #5: w biurze na przeciwko biura dyrektora w budynku Price Administration, leży w ciemności przy oknie.

Playmate / Playboy Magazine #40: leży na biurku ochroniarza w głównym holu w budynku Price Administration.

Playmate / Playboy Magazine #6: też w budynku Price Administration, w piwnicy w pomieszczeniu z przełącznikiem alarmu sejfu na dalekim krańcu pomieszczenia są drzwi. Przejdź przez nie znajdziesz się w pomieszczeniu z kolejnym numerem Playboya leżącym na podłodze koło skrzynek.

Rozdział 4:

Playmate / Playboy Magazine #9: w czasie gdy idziesz za Joe pierwszymi schodami zaraz za strzelaniną w księgarni będzie stało pudełko z Playboyami. Playboy Magazine, którego szukasz leży zaraz obok pudełka.

Playmate / Playboy Magazine #2: zaraz po znalezieniu poprzedniego Playmate idź na dół i przez drzwi zamiast za Joe, a pod klatką schodową przy wyjściu z budynku znajdziesz kolejny numer.

Playmate / Playboy Magazine #8: po strzelaninie Playboy będzie leżał w małym pokoiku obok regału i czerwonych rur.

Playmate / Playboy Magazine #7: kiedy wrócisz do mieszkania Joe idź schodami maksymalnie na dół, aż znajdziesz kolejny numer Playboya leżący koło wiadra.

Rozdział 5:

Playmate / Playboy Magazine #11: po użyciu karabinu maszynowego i zanim pójdziesz za Joe idź schodami na górę aby znaleźć kolejny numer leżący przy drzwiach.

Playmate / Playboy Magazine #10: na końcu pierwszego piętra gorzelni będzie małe biuro, Playboy będzie leżał na półce w lewym tylnym rogu.

Playmate / Playboy Magazine #12: po scenie, w której Henry zostaje ranny Playboy będzie leżał na podłodze niedaleko dwóch drewnianych krzeseł.

Rozdział 6:

Playmate / Playboy Magazine #13: na dziedzińcu, na którym zaczynasz idź w prawo Playboya znajdziesz pod nogami drzemiącego więźnia. Patrz uważnie gazetę ciężko wypatrzeć w trawie i pod nogami skazańca.

Playmate / Playboy Magazine #14: idź na dziedzińcu w stronę szarej szopy za boiskiem do kosza, Playboya znajdziesz pomiędzy szopą a ogrodzeniem.

Playmate / Playboy Magazine #15: w pralni pod koniec rozdziału, Playboya znajdziesz po walce na jednej z pralek. Pamiętaj żeby zgarnąć pismo zanim pójdziesz na spotkanie z gościem gdyż nie będziesz mógł wrócić do tej lokacji.

Rozdział 7:

Playmate / Playboy Magazine #16: idź do sklepu z bronią Harrego, Playboy leży w okolicy lady i schodów.

Playmate / Playboy Magazine #50: zanim spotkasz się z Joe idź na najwyższe piętro i dalej korytarzem, Playboy będzie leżał na podłodze.

Playmate / Playboy Magazine #17: na drugim piętrze w budynku, w którym znajduje się nowe mieszkanie Vito, gazeta leży na biurku w pobliżu drzwi.

Rozdział 8:

Playmate / Playboy Magazine #46: na samym początku rozdziału sprawdź stół kuchenny w swoim mieszkaniu.Playmate / Playboy Magazine #19: w odlewni na tyłach szopy, która jest za budynkiem odlewni. Szopa ta jest pełna beczek po oleju i opon, Playboy leży na beczce w pobliżu okna.

Playmate / Playboy Magazine #20: prawie przy końcu części misji w odlewni, zanim ukradniesz samochody przejdź pod schodami koło budynku w pobliżu ognia znajdziesz kolejny numer Playboya.

Playmate / Playboy Magazine #21: na parterze odlewni koło beczek i przejścia.

Rozdział 9:

Playmate / Playboy Magazine #41: w lokalu Sokół Maltański (Maltese Falcon) Playboy leży na rogu baru.

Playmate / Playboy Magazine #23: w czasie gdy będziesz w kanałach znajdź boczny tunel odbijający w lewo, na jego końcu będzie leżał Playboy.

Playmate / Playboy Magazine #22 : w pomieszczeniu do którego wejdziesz Playboy leży pomiędzy metalowym pojemnikiem na śmieci, a węglem.

Playmate / Playboy Magazine #24: w najdalszym kącie pomieszczenia z wiszącymi świniami i rozmawiającymi rzeźnikami. Gazeta leży w okolicy kratki odpływowej.

Rozdział 10:

Playmate / Playboy Magazine #25 : w garażu hotelowym zamiast stać koło Joe idź poszukaj pomieszczenia z suszarkami w biurze w tym pomieszczeniu Playboy leży na biurku w narożniku.

Playmate / Playboy Magazine #27 : po podłożeniu bomby Joe otworzy drzwi na klatkę schodową, zamiast iść za Joe idź na sam dół, tak długo jak się da, Playboy będzie leżał koło żelaznej kraty.

Playmate / Playboy Magazine #26 na dachu na tej samej platformie co silnik windy do mycia okien. Zanim naciśniesz przycisk weź Playboya leżące w pobliżu barierki.

Playmate / Playboy Magazine #48: po powrocie do swojego mieszkania idź do łazienki, Playboya znajdziesz w rogu koło wanny. Będzie częściowo zamaskowany przez kafelki.

Rozdział 11:

Playmate / Playboy Magazine #47: w domu Leo na piętrze sprawdź parapet okna, które wychodzi na front domu.

Playmate / Playboy Magazine #29: z pokoju gdzie znalazłeś poprzedniego Playboya idź do sypialni, a potem do łazienki. Playboya znajdziesz koło umywalki.

Playmate / Playboy Magazine #28: w mieszkaniu, w którym spotkasz się z Eric’iem, idź do drzwi z wycieraczką i przejdź przez nie. Wewnątrz znajdziesz nieprzytomnego kolesia, a obok kolejnego Playboya.

Playmate / Playboy Magazine #49 : nowego Playboya znajdziesz w mieszkaniu Joe koło łóżka.

Playmate / Playboy Magazine #30 : zabij wszystkich przeciwników w barze King of Tara. Przejdź przez wahadłowe drzwi w stylu saloonu, Playboya znajdziesz na końcu korytarza obok drewnianej skrzyni.

Rozdział 12:

Playmate / Playboy Magazine #33: po strzelaninie w magazynie wejdź na górę, pismo leży w korytarzu obok kilku kawałków drewna.

Playmate / Playboy Magazine #31 po wyjściu z magazynu idź w dół alejką, Playboy leży koło śmietnika w wysokich krzakach.

Playmate / Playboy Magazine #32 : przejdź koło dużej ciężarówki do obszaru załadunku, Playboya znajdziesz na ziemi za ciężarówką z rekinem w logo.

Rozdział 13:

Playmate / Playboy Magazine #34 : w restauracji idź na górę, a następnie na lewo, idź aż dotrzesz do balkonów w najdalszej loży znajdziesz Playboya na ławce do siedzenia.

Playmate / Playboy Magazine #36 : zanim pójdziesz za Joe do windy przejdź koło Buddy i na dół do gorzej oświetlonego obszaru, Playboy będzie leżał na stercie pudeł w okolicy dobrze oświetlonego obrazu.

Playmate / Playboy Magazine #35: w podziemiach, w pomieszczeniu w którym przygotowują narkotyki znajdziesz wejście do drugiego mniejszego pomieszczenia pełnego amunicji i broni. Znajdziesz tam również kolejny numer Playboya.

Rozdział 14:

Playmate / Playboy Magazine #44: idź przejściem na terenie budowy Playboya znajdziesz przy fragmencie niedokończonego ceglanego muru.

Playmate / Playboy Magazine #37: kiedy zostaniesz zablokowany przez ogień idź w lewo do miejsca z workami cementu, na drewnianym postumencie znajdziesz kolejny numer pisma.

Playmate / Playboy Magazine #38: idź do niedokończonej ściany i przez drzwi do pomieszczenia z zakrytymi oknami, Playboy leży rogu pomieszczenia i widać go dopiero z bliska.

Rozdział 15:

Playmate / Playboy Magazine #45 : w obserwatorium sprawdź pod schodami zablokowanymi barierą, gazetę znajdziesz w rogu schodów.

Playmate / Playboy Magazine #39: na dachu nie wchodź przez drzwi obserwatorium, idź w prawo i na około ściany, a w rogu znajdziesz Playboya.

Playmate / Playboy Magazine #43: idź do pomieszczenia z teleskopem, Playboy leży na podłodze przy ścianie ze schodami.

Playmate / Playboy Magazine #42 : idź do pokoju z projektorem i podejdź do głównej konsoli sterowania, znajdziesz tam Playboya.

Mafia 2 Playboy Magazines